Hakkımızda

Hakkımızda

Ses, tüm canlıların işitme organları (kulak) ile algıladıkları titreşimlere denir. Bu titreşimlerin işitme sinirleri aracılığıyla beyne iletilmesine de işitme adı verilir.

ODYOlife İşitme Merkezi olarak alanında uzman ve güler yüzlü ekibimiz ile sizlere işitme testleri, işitme cihazlarının doğru kullanımı, işitme cihazlarının bakım ve tamiri, kulak çınlaması (Tinnitus) alanlarında hizmet vermekteyiz. Kişiye özel olarak ürettiğimiz çözümler ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

ODYOlife İşitme Merkezi’niziyaret ettiğinizde size özel çözümler sunuyoruz. Sizlerin daha konforlu ve sağlıklı işitmesi için en son çıkan yenilik ve teknolojileri yakından takip ediyor, sizlerin sağlığını önemsiyoruz.

Misyonumuz
ODYOlife İşitme Merkezi olarak, işitme sağlığınıza önem veriyoruz. Sizin için hep daha iyisini düşünerek teknolojiyi yakından takip ediyor, doğru testleri yaparak problemlerinize en uygun çözümü üretiyoruz. Uzman kadromuz ile ulusal ve uluslararası düzeyde saygın ve en çok tercih edilen İşitme Merkezi olmayı amaçlıyoruz.

Vizyonumuz
Son teknoloji en yeni ve kaliteli cihazları, işitme testlerini, cihaz bakım ve onarımını sizlere en uygun fiyatlarla ulaştırmayı ve işitme ile ilgili tüm sorunlarınıza çözüm bulmayı hedefliyoruz.

Geleceğe Bakış
Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, yenilikçi ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştirmeyi hedefliyoruz. Göz sağlığı ve moda dünyasındaki yenilikleri sizlere ulaştırmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında
detaylı bilgi almak için
bizi arayabilirsiniz.

Whatsapp: 0555 883 12 79